Dotace na stavbu pasivních domů až 550 000 Kč

Napsal(a) úterý, 21 duben 2015 15:17

Se stále více rostoucí popularitou pasivních domů se objevují i programy, které se snaží propagovat jejich výstavbu. Pasivní dům je šetrnější k životnímu prostředí. Jeho provoz je levnější a většina pasivních staveb je nízkoúdržbová. 

Co je inteligentní elektroinstalace

Napsal(a) čtvrtek, 09 duben 2015 08:17

Inteligentní dům je takový dům, který je vybaven takzvanou inteligentní elektroinstalací. Inteligentní elektroinstalace se od klasické liší tím, že je ovládána programovatelným systémem. Tento systém může být centralizovaný nebo necentralizovaný.

Záplavový detektor

Napsal(a) středa, 11 březen 2015 05:22

Při prasklé vodovodní trubce Váš inteligentní systém detekuje záplavu a automaticky vypne přívod vody. 

Moderní design inteligentních komponentů

Napsal(a) středa, 04 březen 2015 07:22

S rostoucí poptávkou po inteligentních systémech také rostou požadavky na design inteligentních komponentů. Výrobci inteligentních elektroinstalací se snaží vyhovět každému přání klienta a jejich produktové portfolio se náležitě rozšiřuje. Snaží se o to, aby každý komponent designově pasoval do Vaší inteligentní a moderní domácnosti. 

Další učebna moderních inteligentních elektroinstalací už funguje v českobudějovické SPŠSE

Napsal(a) středa, 11 únor 2015 22:36

Moderní elektroinstalace se stávají běžnou součástí každého nového domu. V posledních letech byla inteligentní elektroinstalací vybavena přibližně každá desátá novostavba. S rostoucím technologickým pokrokem a značně sníženou cenou se tento systém stává běžným scénářem pří stavbě domu. Na tento pokrok reagují technické a elektrotechnické střední školy, které zřizují učebny s tématikou inteligentních systémů pro domácnost.