Reference

 

Využití moderních LED svítidel

Pro oživení prostor chodby a čekárny jsme použili nejnovější čtvercová LED světla. V čekárně jsou použita světla s motivem oblohy. Motiv lze mít například i v podobě akvária nebo čehokoliv jiného podle vlastního návrhu. Chodba je automatizovaná pomocí čidel pohybu kombinovaných s čidlem intenzity osvětlení.

3a-cidlo

 

3b-svetlaLEDchodba

 

3c-obla

 

3d-obloha

 

Operační sál

Zdravotnické prostory jsou sami o sobě specialitou, kde je třeba dodržet nejpřísnější technické i hygienické předpisy. Vysoké nároky jsou kladeny také na bezpečnost a spolehlivost použitých komponent. Na obrázku je zobrazeno využití podlahových krabic pro datové a elektrické rozvody včetně na zakázku vyráběných LED světel NEVSTUPOVAT.

1sal-vstup

 

2sal

 

3sal-nevstupovat

 

vYŠETŘOVNA

Místnost vyšetřovny zahrnuje hlavní rozvaděč elektrické energie a inteligentní instalace, která ovládá intenzitu osvětlení v klíčových místnostech. Na přání investora bylo zhotoveno hardwarové centrální odchodové tlačítko, které vypíná a zapíná všechny definované světelné a elektrické okruhy.

2a-rozvadec

 

2b-centralniTL

 

2c-intelSystem

 

2d-LEDsvetla

 

využití Moderní led technologie

LED technologie v kombinaci s inteligentním systémem přináší velké množství využití. Kromě doplnění krásného designu lze technologii využít v koupelnách nebo garážích, kde podle zobrazované barvy poznáte teplotu vody nebo vzdálenost od stěny při parkování. Světelné scény a navození té správné atmosféry při narozeninové oslavě je v s inteligentním systémem hračkou.

VYUŽITÍ MODERNÍ LED TECHNOLOGIE

Módní a designové periferie

Inteligentní systém lze nejen upravovat designově, ale také prakticky pomocí bezdrátových prvků či neviditelných ve stěnách zapuštěných reproduktorech pro audio multiroom.

MÓDNÍ A DESIGNOVÉ PERIFERIE

Rekuperace, klimatizace, rozmrazování, meteostanice

Všechny jmenované systémy lze propojit s inteligentním systémem tak, že vše komunikuje navzájem a stará se o Vaše pohodlí.

REKUPERACE, KLIMATIZACE, ROZMRAZOVÁNÍ, METEOSTANICE